USŁUGI CIĘCIA WODĄ

Cięcie strumieniem wody stwarza nieograniczone możliwości dla konstruktorów maszyn CNC, produkcji części i podzespołów do urządzeń, elementów konstrukcji.
Dla architektów i projektantów elewacji w których mogą umieścić elementy wycinane w HPL, wycinane w kamieniu, wycinane w drewnie oraz innych materiałach wzory przestrzenne w trzech wymiarach.
Wycinanie elementów o idealnych krawędziach nie wymagających dalszej obróbki czy szlifowania powoduje duże możliwości kooperacji i produkcji części w technologii wycinania beztermicznego. Cięcie wodą wykonywane jest nowym warterjetem z głowicą 5-o osiową. Ciecie w pięciu osiach umożliwia wykonanie skomplikowanych elementów z jednej bryły materiału takiego jak stal, szkło, ceramika, drewno, kamień naturalny, konglomerat.
Sterowanie waterieta oparte jest o precyzyjnie działający program Lantek. program współpracuje z większością programów do projektowania takich jak INWENTOR, AUTOCAD. Stół waterjeta wycina w elementach o wymiarach 3000×1500 i wadze 1,5 T.
Cena cięcia wodą jest konkurencyjna i uzależniona od rodzaju materiału i stopnia skomplikowania cięcia.

Tutaj można podejrzeć produkt po obróbce  wyroby  dodatkowo produkty wykonane w innych technologiach  inne elementy wykonane z metalu.

Zakład produkcyjny wykonuje instalacje wentylacji i klimatyzacji dla firmy eko-klimat

W ofercie także:
Dodatkowo wykonamy: