Przęsła ogrodzeniowe Gliwice – Śląsk

Firma Metal Projekt & Produkcja

Posiada nowoczesny park maszynowy pozwalający na szybką realizację produkcji elementów stalowych między innymi nowoczesnych przęseł ogrodzeniowych.
Przęsła wykonywane są wg zaprojektowanych indywidualnie wzorów lub wzorów opracowanych i wdrożonych przez firmę. Przęsła mogą być wykonane jako modne w tej chwili poziome przęsła żaluzjowe, poziome łaty umieszczone w pionowych prowadnicach bocznych. Dla lepszej ochrony posesji sugerujemy przęsła z elementami pionowymi zakończonymi na ostro lub odgięte na zewnątrz. Ogrodzenie takie przy wysokości 1,80- 2m nie jest łatwa do sforsowania.
Wszystkie przęsła poddawane są obróbce chemicznej a na koniec malowane w malarni proszkowej. Nasi operatorzy to przeszkoleni i wieloletni pracownicy wykonujący poszczególne procesy produkcyjne z najwyższą starannością.
W elementach ogrodzeń wykonanych na maszynach sterowanych cyfrowo uzyskuje się oczekiwaną powtarzalność i dokładność, co sprawia, że montaż jest prosty i nie stwarza niepotrzebnych kłopotów. Firmy monterskie z zadowoleniem realizują wyprodukowane w naszym zakładzie elementy ogrodzeń takie jak bramy, furtki i przęsła. Nie produkujemy tradycyjnych przęseł ozdobnych tzw. „kutych”
Ogrodzenie składające się z bramy, furtki i 8 przęseł o dł. 2.44mb czyli ok 25 mb ogrodzenia frontowego firma jest w stanie wyprodukować  w ciągu 14 dni. Łącznie z ocynkowaniem i malowaniem proszkowym. Koszt takiego ogrodzenia wynosi już od 180 zł za 1m2 przęsła.Zapraszamy, bo poznania naszej oferty płotów – bram jak i innych metalowych elementów

W ofercie także:
Usługi cięcia wodą
Cięcie zgrzewanie spawanie blach
Gięcie prasą krawędziową CNC
Malowanie proszkowe
Pompy ciepła, wywietrzniki

 

Oferujemy  produkcję elementów ogrodzeniowych typu przęsła ogrodzeniowe, bramy!

Produkujemy
∗ nowoczesne przęsła z panelami poziomymi lub pionowymi.

Oferujemy 
∗ cięcie i łączenie blach bez obróbki termicznej, ocynkowanie
∗ malowanie proszkowe pozwalają na uzyskanie      produktów o długoletniej żywotności, odpornych  na warunki atmosferyczne.

Nasze wyroby zaprojektowane przez uznanych architektów i projektantów zapewniają niespotykaną jakość, nowoczesny  a zarazem ponadczasowy design.